Nasza nowa aplikacja mobilna na smartfony i tablety do nauki języka francuskiego właśnie została opublikowana na platformie Android – Google Play.

Język FrancuskiInstalacja aplikacji „Ucz się języka francuskiego” na smartphonie lub tablecie z systemem operacyjnym Google pozwala na łatwą i przyjemną naukę. Co ważne, aplikacja jest całkowicie bezpłatna – nie trzeba kupować kolejnych lekcji, jak ma to miejsce w wielu konkurencyjnych rozwiązaniach. Wcześniej opublikowane przez Tweeba aplikacje do nauki niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego znalazły się szybko w gronie najchętniej pobieranych aplikacji edukacyjnych w Google Play.

– Mamy nadzieję, że tak samo będzie z nowym programem – mówi Grzegorz Pękała z firmy Tweeba. – Tym razem ułatwiamy przyswojenie słówek i zwrotów w języku francuskim. Wyrażenia posegregowane są w lekcje, dzięki czemu można uczyć się sukcesywnie, we własnym tempie. Treści odczytywane są przez lektora, co umożliwia poznanie poprawnej wymowy. Opcja wstępnego ukrywania znaczenia słów pomaga w zapamiętywaniu, podobnie jak tryb losowania słówek i test.

Szczegółowe informacje o aplikacji dostępne są bezpośrednio w markecie Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.mobile.learning.french

Francuski