Nasza oferta aplikacji mobilnych nieustannie się rozszerza – w Wasze ręce właśnie trafia nowa wersja aplikacji do nauki języka portugalskiego na Android. Można ją za darmo pobrać ze sklepu Google Play i jeszcze przed wakacjami opanować podstawy nowego języka.

Ciągle uzupełniamy portfolio aplikacji mobilnych i dbamy, aby kursy językowe dostępne były dla użytkowników urządzeń mobilnych z różnym oprogramowaniem. Do dotychczasowego kursu portugalskiego na Windows Phone dołączyła właśnie nowa wersja na Android. Aplikacja do nauki języka portugalskiego została opracowana w oparciu o sugestie naszych użytkowników, dzięki czemu jest przyjemna w użytkowaniu i prosta w obsłudze. Zaprojektowaliśmy ją w nowym layoucie, który wyświetla się lepiej na większej gamie telefonów, smartfonów i tabletów.

Portugalski za darmo

Bezpłatna aplikacja mobilna do portugalskiego zawiera:
– słówka i zwroty w języku portugalskim (fiszki portugalskie)
– testy z języka portugalskiego
– portugalski słownik i ściągę z najważniejszymi tematami

Użytkownicy będą mogli zapoznać się z tematami dotyczącymi podstaw języka portugalskiego (powitania, pozdrowienia, pożegnania. telefon, liczby, dni, miesiące, pory roku, kolory), portugalski potoczny (rozmówki, schematy zdać, pytania o zdrowie, słownictwo związane z rozrywką), portugalski do szkoły i pracy zwroty przydatne dla turystów i emigrantów, język biznesowy oraz zagadnienia z poziomu rozszerzonego dla tych, którzy chcą szlifować język.

W aplikacji dostępne są też dwa widgety do nauki portugalskiego:
– Słówko dnia po portugalsku
– Słownik polsko-portugalski

Zawartość aplikacji pozwala na sukcesywne poznawanie języka. Dostępna jest znana z naszych poprzednich produktów językowych opcja wstępnego ukrywania znaczenia słów portugalskich po polsku, co pomaga w zapamiętywaniu. Oprócz nauki według lekcji możliwe jest losowanie słówek. Słówka portugalskie mogą być także odczytywane przez lektora.
Program może służyć za mobilne fiszki, a także poręczny podręcznik do języka portugalskiego.

Dzięki tej aplikacji mobilnej kurs portugalskiego dla początkujących i zaawansowanych użytkownik ma zawsze pod ręką. Działa on zarówno w trybie online jak i offline. Pliki danych głosowych (portugalski lektor) najlepiej instalować z użyciem wifi.

Aplikacje językowe Tweeba na Android, w tym do portugalskiego, można pobrać za darmo na https://play.google.com/store/apps/developer?id=Tweeba

Dostępne są też inne kursy językowe na telefony i urządzenia mobilne – w tym najbardziej popularny w Polsce kurs języka angielskiego, który zainstalowało już ponad milion osób. Szczegóły na www.uczsiejezyka.pl