Krakowski startup Tweeba.pl znany z wydania aplikacji mobilnej do nauki języka angielskiego, którą pobrało już prawie sto tysięcy Polaków, opublikował właśnie kolejny program edukacyjny. Tym razem na swoich smartfonach i tabletach z systemem Android możemy uczyć się języka niemieckiego.

– Praca wre – śmieje się Grzegorz Pękała z Tweeba. – Chcemy pomagać uczniom, studentom i dojrzałym Polakom w ich kształceniu, dlatego nie ustajemy w rozwoju portfolio aplikacji. Mamy nadzieję, że pomożemy w ten sposób naszym rodakom uzyskiwać lepsze oceny w szkole i na uczelniach, a także rozwijać się zawodowo.

Wkrótce Tweeba.pl wyda oprogramowanie umożliwiające naukę języka włoskiego i francuskiego. Z marketu Google Play można oprócz tych języków pobrać też aplikację „Ucz się języka hiszpańskiego”. Wszystkie programy są bezpłatne i nie trzeba płacić za zakup poszczególnych lekcji, jak to ma miejsce w aplikacjach wydawanych przez konkurencję krakowskiej firmy. Całą gamę aplikacji można zobaczyć na www.tweeba.pl

– Cieszy nas pozytywne wsparcie od użytkowników aplikacji. Ostatnio równolegle do wydawania aplikacji do nauki kolejnych języków, poprawiamy też grafikę i usability dotychczas upublicznionych programów – dodaje Pękała. – Liczba instalacji przekroczyła ponad 200 tysięcy, co nieustannie motywuje nas do coraz szybszego rozwoju start-upu.

ZOBACZ W GOOGLE PLAY I POBIERZ >>
Ucz się języka niemieckiego

Niemiecki aplikacja mobilna