Przygotowaliśmy dla Radia Express nadającego z Chełma (województwo lubelskie) aplikację mobilną do słuchania streamu rozgłośni. Od teraz można odbierać stację na smartfonach i tabletach.

Oprogramowanie na platformę Android (Google Play) dostępne jest całkowicie bezpłatnie. Na początek udostępniono funkcję odtwarzania sygnału rozgłośni (streaming), a w najbliższych planach są też opcje związane z emisją informacji o audycjach i utworach oraz wiadomości lokalnych.

Radio Aplikacja mobilna

Aplikację mobilną najlepiej pobrać poprzez witrynę internetową www.expressonline.pl

Firma Tweeba, która przygotowała aplikację (czyli my ;), jest startupem z Krakowa, który w ciągu roku stał się jednym z najbardziej prężnie działających deweloperów oprogramowania na platformę Android. Programy do nauki języków wykonane przez Tweebę są w gronie najchętniej pobieranych aplikacji mobilnych w Polsce. Spółkę współprowadzi Grzegorz Pękała – chełmianin z urodzenia, który na stałe związany jest z rodzinnym miastem i wspiera lokalne instytucje. Największym sukcesem Tweeby jest nagroda internautów Appawards 2013 za aplikację mobilną do nauki języka hiszpańskiego. Wydaliśmy też apki na smartfony i tablety do nauki angielskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i niemieckiego – wszystkie można pobrać za darmo z www.uczsiejezyka.pl

Więcej o nas w naszej witrynie firmowej – www.tweeba.pl