Już wkrótce premiera portalu do nauki języków obcych www.uczsiejezyka.pl! My też nie możemy się doczekać!

Aplikacje mobilne startupu Tweeba gromadzone wokół serwisu Uczsiejezyka.pl do nauki języków obcych to m.in. najpopularniejsza w Polsce bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego na platformę Android. Ma już prawie 300 000 pobrań.

Nauka języków portal

Już teraz w serwisie wprowadzamy zmiany pozwalające łatwiej wybrać odpowiedni program do pobrania. W kwietniu uruchomiony zostanie portal do nauki języków na komputerach, a aplikacje czeka gruntowny redesign na podstawie wskazówek zgłaszanych przez użytkowników. Otrzymaliśmy do tej pory wiele wskazówek, a wciąż spływają nowe. W ubiegłych miesiącach zmieniliśmy layout aplikacji na smartfony i tablety. Wkrótce zaskoczymy Was jeszcze lepszą grafiką i usability aplikacji mobilnej.

Gama aplikacji językowych powiększa się co miesiąc o kolejne języki. Mogą się z nich uczyć Polacy, jak i mieszkańcy innych państw, m.in. anglojęzycznych, hiszpańskojęzycznych, francuskojęzycznych, Włoch i innych. Obecnie główny nacisk kładziemy na wprowadzanie naszego oprogramowania na rynki zagraniczne oraz nieustanny rozwój aplikacji polskich.

Aktualnie dostarczamy oprogramowanie na Android i Windows Phone, a w kwietniu ukaże się premierowa aplikacja na iOS. Nasze wysiłki zostały docenione między innymi nagrodą Appaward 2013 dla najlepszej aplikacji na system Android w kategorii Edukacja – za „Ucz się języka hiszpańskiego”.

Mamy nadzieję, że nowy portal i nowe aplikacje dadzą Wam dużo radości! Już wkrótce premiera! :)