Tweeba z okazji zbliżających się świąt odświeżyła i rozbudowała swoją aplikację Kolędy i Pastorałki. Nowa wersja jest już dostępna w Google Play i na Windows Phone, w sam raz na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Wspólne śpiewanie kolęd to jeden z nieodzownych elementów świąt Bożego Narodzenia. Dzięki takim momentom możemy poczuć prawdziwie rodzinną atmosferę. Kolędy i Pastorałki to ciesząca się popularnością wśród użytkowników aplikacja, dzięki której kolędowanie z całą rodziną nigdy nie było prostsze. W prostej w użyciu aplikacji znajdziesz teksty i melodie najpopularniejszych polskich kolęd i pastorałek.

Kolędy Aplikacja

Nowa wersja, wydana specjalnie na nadchodzące święta Bożego Narodzenia, otrzymała ulepszoną szatę graficzną, która uatrakcyjni i zarazem ułatwi korzystanie z aplikacji. Aplikację wzbogacono o więcej bożonarodzeniowych melodii, zarówno kolędy, pastorałki, jak i najpopularniejsze anglojęzyczne piosenki świąteczne. Nowością jest możliwość odtwarzania filmów wideo z nagraniem kolędy z jednoczesnym wyświetlaniem jej tekstu. Opcja ta umożliwia więc słuchanie pięknych wykonań kolęd przy wigilijnym stole.

– Cieszymy się, że po raz kolejny możemy przyczynić się do tego, by święta w polskich domach były bardziej magiczne – mówi Grzegorz Pękala z Tweeba.pl. – Stworzyliśmy tę aplikację z osobistej potrzeby – bo nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia bez kolęd, które jednoczą rodzinę. Udoskonalamy naszą aplikację, by była bardziej estetyczna i użyteczna. Wzięliśmy też pod uwagę sugestie naszych Użytkowników i dodaliśmy nowe kolędy i piosenki, również te po angielsku.

Jeśli poszukujesz prostej w użyciu i estetycznej aplikacji, która zawiera wszystkie Twoje ulubione melodie – koniecznie przetestuj aplikację Kolędy i Pastorałki:

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.christmascarols

Windows Phone: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/kol%C4%99dy/b94fe12a-188e-4233-88f6-334e1ee0ee17