Tweeba Aplikacje Mobilne udostępniła zupełnie nową wersję aplikacji do nauki języka angielskiego, która jest już dostępna dla wszystkich użytkowników całkowicie za darmo. Po aktualizacji nauka angielskiego będzie sprawiać tyle samo radości, a jednocześnie aplikacja stanie się jeszcze prostsza w użyciu. “Ucz się języka angielskiego” pobrać można z marketu Google Play (Android).

– Oddajemy w ręce użytkowników nową wersję popularnego programu, który ułatwi naukę języka – mówi Grzegorz Pękała z Tweeba. – Wprowadzane zmiany to również odpowiedź na współpracę z użytkownikami aplikacji, od których otrzymujemy wiele wskazówkek jak ją udoskonalić zarówno pod względem merytorycznym, jak i funkcjonalnym. Dostajemy informacje z pomysłami na nowe lekcje i tematy, które można wprowadzić do aplikacji. Bardzo chętnie z nich korzystamy i liczymy na dalszą współpracę.

angielski android

W całkiem nowej wersji aplikacji, opartej o nowe wytyczne Google w zakresie projektowania aplikacji na Android – tzw. Material Design, użytkownicy otrzymali dodatkowe funkcje oraz zmieniony interfejs – dzięki temu korzystanie z niej będzie bardziej intuicyjne. Aplikacja przypadnie do gustu obecnym użytkownikom oraz zachęci nowych do jej pobrania i nauki angielskiego razem z nami. Bezpłatna aplikacja pozwala na korzystanie z takich funkcji, jak:
– słówka i zwroty w języku angielskim (fiszki angielskie)
– gramatyka angielska i odmiana czasowników
– testy z języka angielskiego
– angielski słownik, tablice i ściąga z najważniejszymi tematami
– statystyki poznanych słówek oraz opcja powrotu do miejsca przerwania nauki
– rozbudowana pomoc
– moje słówka (nowość!)

Ponadto zostały wprowadzone nowe materiały edukacyjne – lekcje dla uczniów na poziomie zaawansowanym, które w przydatny sposób będziemy mogli wykorzystać w trakcie nauki lub w łatwy sposób wyszukać w codziennej sytuacji. Aplikacja działa zarówno w trybie online, jak i offline, co ułatwia naukę w każdym miejscu, także za granicą bez ponoszenia kosztów roamingu danych. Warto podkreślić, że wszystkie słówka i zwroty mogą być odczytywane przez angielskiego lektora (funkcja ta, podobnie jak cała aplikacja, dostępna jest bezpłatnie).

Ucz się języka angielskiego” zostało już pobrane przez ponad 800 000 osób w Polsce. Jest to obecnie jedna z najbardziej popularnych aplikacji mobilnych na platformę Android (Google Play). Dostępna jest też w wersji na Windows Phone. – Wkrótce oddamy w ręce użytkowników portal internetowy, który uzupełni funkcjonalność aplikacji mobilnej o możliwość tworzenia własnych lekcji i dodawanie nowych słówek – dodaje Grzegorz Pękała. – W ciągu roku z małego start-upu staliśmy się prężną firmą, która tworzy wszechstronny i kompletny pakiet edukacyjny z zakresu nauki języków obcych. W roku 2015 nie zamierzamy zwalniać tempa.

Polecamy korzystanie z nowej wersji aplikacji i dzielenie się uwagami – twórcy “Ucz się języka…” dostępni są poprzez witrynę www.uczsiejezyka.pl
Kompletny pakiet edukacyjny można poznać na https://play.google.com/store/apps/developer?id=Tweeba
Wszystkie aplikacje w pełnych wersjach dostępne są za darmo.

autor: Karolina Kawulka