Wydaliśmy nową aplikację mobilną na platformę Windows Phone – teraz każdy szczęśliwy posiadacz takiego telefonu może poznawać język hiszpański. Kurs „Ucz się języka Hiszpańskiego” zawiera wiele słówek i podstawy gramatyki hiszpańskiej.

Hiszpański WP

To kolejny już program, który publikuje nasz zespół. Dotychczas na system Microsoftu ukazały się aplikacje do nauki angielskiego i niemieckiego. Historia Tweeba rozpoczęła się, gdy jeden z nas zapisał się na kurs językowy w jednej z krakowskich szkół. Chciał powtarzać słówka w czasie wolnym, gdy podróżował tramwajem. Jak się okazało, na swojego smartfona z Androidem nie mógł znaleźć żadnej ciekawej propozycji do nauki hiszpańskiego. Zdecydowaliśmy się wziąć sprawy w swoje ręce i wydać stosowną aplikację własnymi siłami. Tak rozpoczęło się pasmo sukcesów „Ucz się języka Hiszpańskiego”. Apka zdobyła między innymi nagrodę Appaward w 2013 roku.

Obecnie z sukcesami wprowadzamy nasze apki na nowe platformy sprzętowe. Postanowiliśmy pójść za ciosem i wykorzystać rosnącą popularność środowiska Windows Phone do przedstawienia naszych możliwości. Widoczny pod nazwą Tweeba Hiszpański kurs hiszpańskiego pozwoli poznać podstawy tego języka, jak również wzbogacać swoje słownictwo uczniom bardziej zaawansowanym w nauce. Chcemy podkreślić, że podczas projektowania aplikacji mobilnej kładliśmy nacisk na przejrzystość interfejsu i prostotę obsługi. Wsłuchiwaliśmy się dokładnie w to, co nam mówiliście i wciąż podpowiadacie.

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego na swoim smartfonie, przejdź do aplikacji Hiszpański (Windows Phone) >>

Wszystkie aplikacje mobilne spod szyldu Tweeba można pobierać stąd: windowsphone.com/pl-PL/store/publishers?publisherId=Tweeba&appId=44457e79-ac44-459f-9dbf-0bf48b7ea8b0