Nieuchronnie rozpoczyna się rok szkolny 2014/2015, a wraz z nim szukać będziemy aplikacji mobilnych do nauki języków. W wakacje szukamy za to rozmówek językowych – tak pokazują nasze dane z obserwacji marketów.

Wraz z końcem nauki szkolnej i po udanym zdaniu matury (mamy nadzieję!) użytkownicy odinstalowują aplikacje mobilne, które pozwalają przygotowywać się do testów, sprawdzianów i egzaminów. Co prawda wielu z nas zachowuje apki, zwłaszcza te, które nie wymagają abonamentu co miesiąc i są całkowicie bezpłatne, na późniejszy okres wakacyjnych podróży, ale latem zwykle większym zainteresowaniem cieszy się oprogramowanie pozwalające uczyć się całych zdań i radzenia sobie w sytuacjach językowych za granicą.

W Tweeba przygotowaliśmy zestaw rozmówek językowych dla wielu języków, w tym angielskich, włoskich, hiszpańskich, francuskich, niemieckich… a także polskich dla obcokrajowców. Widzimy spore zainteresowanie pobieraniem ich. Co ciekawe, użytkownicy sami piszą do nas z pomysłami na kolejne lekcje i tematy. Wszystkie propozycje aktualizacji i poprawek analizujemy. Zwykle dodajemy Wasze sugestie do kolejnych wydań programów.

Na nowy rok szkolny szykujemy dla Was kolejne atrakcje, takie jak odświeżony layout (wygląd) aplikacji oraz nowe języki i lekcje. Już wkrótce nowości pojawią się na każdej z platform – Android, Windows Phone oraz iOS (iPhone, iPad). Bądźcie z nami i śledźcie nasze witryny o nauce języków obcych:
www.uczsiejezyka.pl
www.mojerozmowki.pl

Polecamy Wam także nasz świeży wpis na blogu językowym: Język angielski za darmo >>

Języki obce Szkoła