Wydaliśmy właśnie nowe edukacyjne aplikacje mobilne na urządzenia przenośne typu smartfon i tablet. W markecie Google Play (Android) pojawił się program „Pierwsze Słowa – Nauka Dzieci” oraz odświeżone wersje znanych i lubianych apek do nauki języków.

Wraz z nowym semestrem w szkołach i na uczelniach, opublikowaliśmy nowe aplikacje, między innymi program do nauki słów dla dzieci „Pierwsze Słowa – Nauka Dzieci”. To premierowa z publikacji w ramach projektu edukacyjnego EduMobi.org. Pod tym szyldem wydawane będzie oprogramowanie pomagające w nauce różnych przedmiotów w szkole oraz w edukacji przedszkolnej. Z entuzjazmem przyjęto naszą aplikację „English for Kids”, która za pomocą obrazków i lektora naucza najmłodszych języka angielskiego. Postanowiliśmy rozwinąć tą gałąź aplikacji.

Android Dzieci

Dla osób uczących się języka obcego przygotowaliśmy aktualizacje multimedialnych kursów do nauki języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego. Wydaliśmy także odświeżone rozmówki językowe do tych języków.

W Tweeba zajmujemy się rozwojem własnych aplikacji mobilnych oraz tworzeniem oprogramowania na indywidualne zamówienie klientów. Jesteśmy m.in. wydawcą „Ucz się języka angielskiego”, z której korzysta już ponad sto tysięcy Polaków.

Wszystkie aplikacje dostępne są poprzez profile Tweeba w marketach:
Google Play: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Tweeba
Windows Phone: http://www.windowsphone.com/pl-PL/store/publishers?publisherId=Tweeba

Zdobyliśmy już ponad 400 000 użytkowników dla naszych aplikacji mobilnych – zapraszamy Was, abyście dołączyli do tego grona i przetestowali nasze bezpłatne apki!