Nasza aplikacja na system Android „Ucz się języka angielskiego” wskoczyła do TOP 30 Nowych Najlepszych Bezpłatnych Aplikacji w Google Play! To gigantyczny sukces, który przekłada się na coraz większą liczbę instalacji.

AKTUALIZACJA!
Nasza aplikacje są na czołowych pozycjach w kategorii Bezpłatne – Edukacja. Ucz się języka angielskiego na… 1 miejscu!

Google Play Najlepsze aplikacje


Aktualnie program wylądował na miejscu 26. To ogromny sukces Tweeba, bowiem do czołówki przebijają się tylko aplikacje pożądane przez użytkowników i dobrze przez nich oceniane. Co więcej, znaleźliśmy się w tak doborowym gronie jak „Fruit Ninja vs Skittles” (pozycja 4), Gazeta.pl LIVE (14), Graj Hejnał – Miasto Kraków (24), Neokartka Poczta Polska (62), Live Sport.tvp.pl (182), Podróże Auto Świat (188).
Na 224 miejscu są też nasze „Rozmówki Polsko-Niemieckie”.

Czy może być lepsza wiadomość?
Może! Otóż nasze aplikacje znajdują się też w TOP aplikacji opublikowanych kiedykolwiek (czyli nie tylko najświeższych apek). „Ucz się języka Angielskiego” wspięło się na 187 pozycję, a „Rozmówki Polsko-Angielskie” znajdują się na 323 miejscu.
Łącznie notowanych jest 500 aplikacji.

Wkrótce opublikowane zostaną nowe wersje, które zawierać będą szatę graficzną z prawdziwego zdarzenia, nowe zestawy słów i fraz, a także nowe funkcje.

Aplikacje można pobrać ze strony Tweeba w Google Play >>

Google Play Top

Ucz się języka angielskiego na pozycji 26!