Aplikacja „Ucz się języka Hiszpańskiego” na smartfony i tablety, stworzona przez portal Tweeba.pl oraz firmę YouGO!, zwyciężyła w konkursie Appaward 2013. Aplikacja znalazła się na pierwszym miejscu w kategorii „Edukacja” dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.

– To zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne, ponieważ nic nie jest tak istotne jak zadowolenie użytkowników z naszych aplikacji. Cieszymy się tym bardziej, że konkurowały z nami firmy od lat zajmujące się projektowaniem multimediów – komentuje sukces Grzegorz Pękała z Tweeba. – Teraz możemy śmiało powiedzieć, że nasza praca stoi na najwyższym poziomie i jest doceniana przez użytkowników smartfonów. Mamy nadzieję, że sukces pozwoli nam nawiązać cenne kontakty biznesowe oraz przyczyni się do rozkwitu naszej działalności.

Laureaci AppAward

Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali Generation Mobile 2013, która będzie miała miejsce w dniach 25-26 marca w Warszawie. Oprócz nagród publiczności przyznane zostaną także nagrody jury, którego członkowie są ekspertami rynku mobilnego.

Aplikacja „Ucz się języka Hiszpańskiego” pozwala na poznawanie słówek i zwrotów w języku hiszpańskim. Wyrażenia pogrupowane są w tematyczne lekcje, które pozwalają uczyć się sukcesywnie i we własnym tempie. Opcja wstępnego ukrywania polskiego znaczenia słów hiszpańskich pomaga w zapamiętywaniu. Oprócz nauki według lekcji możliwe jest losowanie przypadkowych słówek. Frazy mogą być odczytywane przez lektora. Program jest regularnie rozwijany i ostatnio wzbogacił się o tablice z najczęściej używanymi słowami oraz odmianę czasowników. Dostępne są także testy, w których można zweryfikować swoje postępy w nauce. A wszystko to za darmo.