Stworzone przez nas aplikacje na smartfony i tablety pobrano już ponad MILION razy! Jako niewielki krakowski start-up Tweeba podbiliśmy ranking aplikacji mobilnych w Google Play w kategorii Bezpłatne / Edukacja. Największy sukces notuje apka “Ucz się języka angielskiego”, którą ściągnięto na więcej niż 500 tysięcy urządzeń.

Aplikacje mobilne sukces

Jesteśmy dumni ze swojego dzieła. – Cieszy nas fakt, że praca jaką włożyliśmy w napisanie aplikacji służy tak licznej grupie odbiorców – mówi Grzegorz Pękała z Tweeby. – Nie poprzestaliśmy na tym, co jest, dalej pracujemy i ulepszamy nasze aplikacje. Chcemy zachęcić nowych użytkowników do nauki razem z nami.

Zmiany wprowadzane w programach to również współpraca z Wami – uczniami, od których otrzymujemy wiele wskazówek. – To dla nas cenne informacje. Chcemy, aby nasze aplikacje mobilne były jak najbardziej użyteczne, dlatego chętnie korzystamy z podpowiedzi – dodaje Grzegorz.

Największy sukces w markecie Google Play odnosi aplikacja “Ucz się języka angielskiego”, która utrzymuje się na wysokich pozycjach wśród najczęściej pobieranych bezpłatnych aplikacji edukacyjnych na Android. Niedawno przeszła całkowitą metamorfozę. Wprowadzone zostały zmiany zarówno merytoryczne, jak i funkcjonalne. Odmieniona wersja oparta jest o nowe wytyczne Google’a w zakresie projektowania aplikacji – tzw. Material Design.

Najlepsze aplikacje mobilne

Tweeba publikuje nie tylko materiały do nauki języka angielskiego – spod szyldu UczSieJezyka.pl możemy wybrać aplikacje z popularnymi językami do nauki. Do wyboru mamy: Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Francuski, Rosyjski, a nawet Ukraiński. Na sukces aplikacji Tweeba wpływa fakt, iż są one dostępne całkowicie za darmo. Użytkownicy mogą korzystać z nich, w każdym dogodnym miejscu, ponieważ działają zarówno w trybie online, jak i offline. Są bardzo pomocne w czasie nauki – wszystkie potrzebne informacje z zainstalowaną aplikacją mamy na wyciągnięcie ręki. Uzupełnieniem aplikacji jest portal uczsiejezyka.pl, który już w tym miesiącu umożliwi naukę poprzez komputery stacjonarne i laptopy oraz tworzenie własnych lekcji.

Bogata oferta Tweeby sprawia, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. – W ostatnim czasie popularność zyskały aplikacje dla najmłodszych: “Pierwsze słowa” oraz “Angielski dla dzieci”. Na wakacje polecamy nasze rozmówki językowe, które w tym okresie stają się bardzo przydatne – co pokazują zresztą nasze dane z obserwacji pobrań – zaznacza Pękała.

Całą pakiet edukacyjny Tweeba możecie poznać na: www.uczsiejezyka.pl oraz w markecie Google Play https://play.google.com/store/apps/developer?id=Tweeba

Polecamy się i czekamy na drugi milion! Pomożecie?