Powstały w tym roku w Krakowie start-up Tweeba wydał właśnie nową aplikację do nauki języka angielskiego na platformę Windows Phone. Firma zaktualizowała też oprogramowanie na Android oraz zaprosiła użytkowników do udziału w konkursie z nagrodami.

Windows Phone 8 app

Język angielski na Windows Phone od Tweeby

W markecie Windows Phone Store ukazał się dziś pakiet instalacyjny aplikacji „Ucz się języka angielskiego” w wersji na smartfony z systemem operacyjnym Microsoftu. – Cieszymy się, że po sukcesie naszego programu na platformie Android, możemy rozpocząć przygodę z Windows Phonem – mówi Grzegorz Pękała, Business Development Manager Tweeba.pl. – Jako premierową aplikację w tym markecie wybraliśmy tę do nauki angielskiego, bowiem najlepiej prezentuje nasze możliwości. Jest to ponadto najbardziej popularna bezpłatna aplikacja do poznawania języków obcych na Android, dlatego uznaliśmy, że będzie naszą najlepszą reprezentantką. Zainstalowało ją już ponad 120 tysięcy Polaków.

„Ucz się języka angielskiego” jest dostępna bez opłat pod adresem http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/angielski/44457e79-ac44-459f-9dbf-0bf48b7ea8b0. Zawiera kilkadziesiąt zestawów angielskich słów i zwrotów pogrupowanych w lekcje i poziomy. Uczeń może je poznawać sukcesywnie lub losować i sprawdzać swoją wiedzę w testach. Wszystkie słowa może odczytywać lektor. Aplikację wzbogacają tablice z gramatyką i najważniejszymi informacjami o języku.

Aktualizacja aplikacji na Android

Równocześnie z publikacją na Windows Phone, nowa wersja aplikacji pojawiła się też w sklepie Google Play. Zawiera nowe lekcje oraz możliwość zmiany tapety. W najbliższym czasie podobnych aktualizacji doczekają się pozostałe aplikacje językowe Tweeby – można je obejrzeć pod adresem https://play.google.com/store/apps/developer?id=Tweeba

Konkurs na fotografię atrakcji turystycznej

Z tej okazji Tweeba.pl zaproponowała użytkownikom aplikacji językowych wspólną zabawę fotograficzną. Uczestnicy konkursu proszeni są o wgranie zdjęcia z podróży, które będzie mogło być wykorzystane jako tło i grafika w nowych wersjach oprogramowania. Najlepsze zgłoszenia zostaną nagrodzone upominkami podróżniczymi oraz dodane do kolejnych odsłon aplikacji mobilnych. Szczegóły dostępne są na http://blog.tweeba.pl/aktualnosci/konkurs-dodaj-fotke-wygraj-nagrode-114/